28 червня - День Конституції України

Шановні жителі сіл Михайлівки-Рубежівки та Забуччі!

Щиро вітаємо вас з великим національним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року відбулася видатна історична подія - Верховна Рада України прийняла Конституцію України. Основний Закон нашої Батьківщини закріплює суверенітет та цілісність держави, гарантує рівні права та свободи громадянам. І обов’язок кожного українця - поважати Конституцію та дотримуватися її положень.

Лише від нас залежить, якою бути Україні сьогодні і в майбутньому. Тільки завдяки спільним зусиллям, щоденній копіткій праці, єднанню ми зможемо вистояти у непростий час загрози суверенітету і цілісності держави, відновити мир та спокій на нашій землі.

Нехай у цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, зростає почуття гордості за свою країну. Від усієї душі зичемо Вам добра, достатку, миру, успіхів у всіх справах заради процвітання незалежної України!

Зі святом вас!

З глибокою повагою, голова сільської ради Помазан Андрій та секретар сільської ради Пасюк Катерина