Імунізація м'ясоїдних тварин

УВАГА! ІЗ 13 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ОСІННЯ КАМПАНІЯ З ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М'ЯСОЇДНИХ ТВАРИН

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Київської області із 13 вересня 2019 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин.

Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом в лісових та сільськогосподарських угіддях.

Тому, велике прохання не хвилюватися побачивши принаду (розмір із сірникову коробку) або літак, який розкидає принади, ні в якому випадку не чіпати брикети та не переносити з місця.

Триватиме кампанія з пероральної вакцинації протягом 7-9 днів, в залежності від погодних умов.