Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Михайлівсько-Рубежівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04362102) був реорганізований і увійшов до складу Ірпінської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Алко та нарко залежність

 Додаток 1

до листа Києво-

Святошинського  РЦСССДМ

№ 11 від 11.01.2020 р.

 

Хочете позбавитись від вживання  алкоголю та наркотиків – зверніться до 

 груп взаємодопомоги Анонімних Алкоголіків та  Анонімних Наркоманів

 

Анонімні Алкоголіки, Анонімні Наркомани (АА та АН) – це товариства чоловіків та жінок, які діляться один з одним своїм досвідом, силою і надією, щоб вони могли вирішити свою спільну проблему та допомогти іншим одужати від алкоголізму та наркоманії.

Єдиною вимогою для членства є бажання припинити питии, вживати психоактивні речовини. Немає вступних або обов’язкових внесків для членства в АА, АН; ми утримуємо самі себе через наші власні пожертвування.

АА та АН не пов’язане з будь-якою сектою, віросповіданням, політикою, організацією чи установою; не бажає брати участі у ніяких суперечках, не підтримує та не виступає проти жодних справ.

Наша головна мета – залишатися тверезими та допомагати іншим алкоголікам та наркозалежним досягти тверезості. 

 

АА З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

Що таке АА та АН?
Анонімні Алкоголіки, Анонімні Наркомани – це добровільне всесвітнє співтовариство чоловіків і жінок з усіх прошарків суспільства, які зустрічаються разом, щоб досягти та підтримувати тверезість. Єдиною вимогою для членства є бажання кинути питии, вживати психоактивні речовини. Немає жодних вступних або обов’язкових внесків за членство в АА та АН.

Поточна чисельність
Вважається, що існує близько 115 000 груп і більш ніж 2 100 000 членів у 170 країнах. В Україні нараховується близько 240 груп АА та АН.

 

Стосунки зі сторонніми установами
Співтовариство прийняло політику «співпраці, але не приєднання» з іншими організаціями, що стурбовані проблемою алкоголізму та накрноманії. Ми не маємо ніякої думки з питань, що не стосуються АА та АН, і як не підтримуємо, так і не виступаємо проти будь-яких таких справ.

 

Як підтримується АА та АН
За роки свого існування Анонімні Алкоголіки та Анонімні Наркомани підтвердили і зміцнили традицію повністю спиратися на власні сили та відмовлятися від пошуку та прийняття вкладів від не-членів Спільноти. Всередині співтовариств сума, яку може пожертвувати будь-який член АА та АН, також обмежена.

 

Як члени АА та АН підтримують тверезість
Програма одужання в АА та АН передбачає повне утримання. Члени просто тримаються подалі від однієї чарки, наркотичних речовин кожного разу один день. Тверезість підтримується завдяки обміну досвідом, силами і надіями на зборах групи і завдяки запропонованим Дванадцяти Крокам для одужання від алкоголізму та наркоманії.





 

Чому Анонімні Алкоголіки, Анонімні Наркомани «анонімні»
Анонімність – духовна основа АА та АН. Це дисциплінує Товариство, щоб керувати собою, спираючись на принципи, а не на особистості. Ми – спільнота рівних. Ми прагнемо зробити відомою нашу програму одужання, а не осіб, що беруть у ній участь. Анонімність у засобах масової інформації – це страховка для всієї Спільноти АА та АН, особливо для новачків, що їхнє членство в АА та АН не буде розкритим.

 

На відкриті збори АА та АН може прийти кожен
Будь-хто може відвідувати відкриті збори АА та АН. Вони звичайно складаються з розповідей ведучого і двох або трьох промовців, які діляться своїм досвідом, що стосується їх алкоголізму, наркоманії і їхнього одужування в АА та АН. …Закриті збори з обговореннями – тільки для алкоголіків та наркозалежних.

 

Як починалося АА та АН
АА було започатковано у 1935 р. нью-йоркським біржовим маклером і хірургом з Огайо (обох вже немає серед живих), які були «безнадійними» п’яницями. Вони заснували АА, прагнучи допомогти іншим, хто страждав від алкогольної хвороби, і залишатися тверезими самим. АА зростало з появою автономних груп, спочатку у Сполучених Штатах, а потім і в усьому світі.в подальшому розвинулися групи Анонімних Наркоманів.

 

Чого АА та АН не робить :

не надає початкову мотивацію для алкоголіків, наркозалежних до одужання…

не займається пошуком членів…

не займається дослідженнями та не підтримує їх…

не веде списків присутніх та не зберігає історій хвороб…

не приєднується до «рад» або громадських організацій…

не стежить і не намагається контролювати своїх членів…

не ставить медичних та психологічних діагнозів та не складає прогнозів…

не забезпечує детоксикацію, реабілітацію або послуги з догляду, госпіталізацію, ліки, або будь-яке медичне або психіатричне лікування…

не пропонує релігійні служби та не влаштовує відмову підопічного від наставника (чи навпаки)…

не бере участі у просвіті про алкоголь, наркотики…

не забезпечує житлом, продовольством, одягом, робочими місцями, грошима чи будь-якими іншими благами і не надає соціального забезпечення…

не надає консультацій з сімейних або професійних питань…

не приймає ніяких грошей, ніяких внесків з інших, окрім АА та АН, джерел…

не надає рекомендаційних листів для умовно-дострокового звільнення, адвокатам, працівникам суду, громадським організаціям, роботодавцям тощо.

 

Як Ви можете знайти групи Анонімних Алкоголіків у найближчому для Вас місці:
Інформацію про АА у місті Києві та області, Ви можете отримати, подзвонивши по телефону: (+38) 044-384-22-09. Волонтери в АА будуть раді відповісти на ваші запитання і/або зв’язати вас з тими, хто може допомогти.

Детальну інформацію про функціонування АА в Україні ви можете отримати звернувшись в офіс ГО УЦО АА: (+38) 096-527-87-52, (+38) 099-928-93-78, (+38) 093-573-03-55, або на сайті www.aa.org.ua.

 

Як Ви можете знайти групи Анонімних Наркоманів у найближчому для Вас місці:

Інформацію про Анонімних Наркоманів у місті Києві та області, Ви можете отримати, подзвонивши по телефону: (+38) 093-918-28-90. Волонтери в АН будуть раді відповісти на ваші запитання і/або зв’язати вас з тими, хто може допомогти.

 

Детальну інформацію про функціонування АН в Україні ви можете отримати звернувшись на сайт www.na-kiev.org.

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *