Свято Маковія

Шановні односельці,українці, друзі!

14 серпня щорічно православні християни відзначають свято Медового Спаса або, як його ще називають, Маковія. У цей день віруючі традиційно освячують у храмах воду, мед, мак, а також готують букет-оберіг з польових квітів, які зберігають весь рік, як цілюще зілля. Вважається, що Медовий Спас ознаменує кінець літа, а ще цього дня починається Успенський піст, який триває до 27 серпня.

У народі його із прадавніх літ відмічають як свято врожаю. Ми збираємо дари землі і дякуємо Всевишньому за його ласку до нас. Це свято сіє в серцях  радість і добробут, наближує нас одне до одного, згуртовує духовно, щоб ми були єдині.

Вітаємо кожного зі святом Медового Спаса. Бажаємо здоров'я та гармонії, господнього милосердя та твердої віри! Рясних Божих благословень кожній родині!

З повагою,
Михайлівсько-Рубежівська сільська рада