Укрпошта

Ми пропонуємо:

• офіційне оформлення і виконання всіх соціальних гарантій;
  • офіційну заробітну плата (оклад + премія) від 5100 до 8000 грн;
  • зручний графік роботи п’ятиденний або змінний (два дні робочі, два вихідні);
  • кар’єрний ріст;
  • місце розташування поруч з Центральним залізничним вокзалом м. Києва
  • вул. Георгія Кірпи, 2).

Для працевлаштування необхідно: паспорт; трудова книжка; ідентифікаційний код; 1 фото; диплом за наявності; військовий квиток або приписне свідоцтво (для чоловіків та військовозобов’язаних); флюорографія дійсна протягом року (якщо особа менше 21 року то направлятиметься на медичний огляд.

Сортувальний центр Укрпошти

запрошує на роботу

оператора поштового зв’язку 1 класу

Обов'язки:

Оброблення та сортування всіх видів міжнародних та транзитних поштових відправлень відповідно до планів направлення та контрольних строків.

Вимоги:

• знання української мови, початкові навики володіння комп’ютером;
  • повна або базова середня освіта, випускники навчальних закладів без стажу роботи;
  • вміння працювати в команді, високий рівень самоорганізації;
  • уважність, відповідальність, порядність, пунктуальність.

Умови роботи:

• офіційне оформлення, виконання вимог КЗпПУ і всіх соціальних гарантій;
  • стабільна й офіційна заробітна плата (оклад + премія) від 3723 до 8000 грн;
  • режим роботи п’ятиденний або змінний (два дні робочі, два вихідні);
  • кар’єрний ріст;
  • поруч з Центральним залізничним вокзалом м. Києва  (вул. Георгія Кірпи, 2), метро Оболонь або місто Бориспіль

Для працевлаштування необхідно: паспорт; трудова книжка; ідентифікаційний код; 1 фото; диплом за наявності; військовий квиток або приписне свідоцтво (для чоловіків та військовозобов’язаних); флюорографія дійсна протягом року (якщо особа менше 21 року то направлятиметься на медичний огляд).

За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрів Дирекції ОПП

роб. тел. (044) 2478843 моб. тел.  (093) 9122543, моб. тел. (067) 2093959

e-mail: KadryCPP@ukrposhta.com

КРПОШТА змінюється на краще!